درباره فعالیت ما

بدون شک هر کسب و کاری از موج جدید مشتریان تازه و دست به نقد برای خرید محصولات و خدمات خود استقبال می‌کند و همیشه در صدد یافتن راهی است که با صرف هزینه کمتر بتواند مشتریان جدیدی را با کسب و کار خود آشنا کند. از طرف دیگر، امروزه بخش عظیمی از مشتریان کالا و خدمات مختلف، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از ابزارهای سنتی برای دسترسی به این جامعه از مخاطبان تقریباً ناممکن بوده و روش‌های جدیدی را می‌طلبد.

 

سایت شهر تهران، یک سایت تبلیغاتی است که با استفاده از روشی منحصر بفرد اقدام به جذب مشتریان جدید و تضمین‌شده برای کسب‌و‌کار شما می‌کند. شما در این روش برای معرفی کسب‌ وکار خود تنها هزینه‌ای اندک پرداخت می‌کنید.

فرایند کاری سایت تبلیغاتی شهر تهران، فرایندی ساده و عاری از هر نوع پیچیدگیست.

بازدیدگنندگان سایت شهرتهران با مشاهده تبلیغات شما، با نوع فعالیت شما آشنا شده و جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه به­یاد ماندنی بازدیدکنندگان سایت شهر تهران از خدمات مطلوب شما، آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌و‌کارتان را رونق می‌بخشد. همچنین این همهمه تبلیغاتی تا ماه‌ها بعد همچنان اثر خود را در جذب مشتریان خواهد داشت.

این سایت درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بکارگیری اهرم قدرت اینترنت روشی را در حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌و‌کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند.