حقوق و قوانین

کاربر عزیز، کليه مطالب قبل از نمایش در سایت در جهت تطابق با ضوابط فیلترینگ جمهوري اسلامي ايران توسط مديران سايت تبلیغاتی شهر تهران کنترل مي­شود. و با توجه به عضویت سایت در ستاد ساماندهی پایگاه­های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواهشمندیم توافق­نامه­ی عضویت سایت را مطالعه نموده و هنگام ثبت محصولات (نام محصول ، توضیحات ، تصاویر و… ) و دیگر محتوا کلیه قوانین و ضوابط را رعایت نمایید.لذا در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات بلافاصله سایت مربوطه مسدود خواهد شد.

1) نشر مطالب الحادي و مخالف موازين اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2)اشاعه و تبليغ گروهها و احزاب غير قانوني

3)اشاعه فحشا و منكرات و انتشار عكس ها و تصاوير و مطالب خلاف اخلاق و عفت عموم

4)ترويج مصرف سيگار و مواد مخدر

5)ايراد افترا به مقامات و هر يك از افراد كشور و توهين به اشخاص حقيقي و حقوقي

6)افشا روابط خصوصي افراد و تجاوز به حريم اطلاعات شخصي آنان

7) تبلیغ یا فروش کالا و خدماتی که ارائه آنها نیاز به داشتن مجوز از سازمان یا مرجع مربوطه دارد فقط با ذکر شماره مجوز و نام سازمان یا مرجع مربوطه در بخش توضیحات آن امکانپذیر است.(فروش فیلم،سریال،محصولات آرایشی بهداشتی و… )

8)فعاليت هاي تجاري و مالي غير قانوني و غير مجاز، از قبيل جعل ، اختلاس ، قمار و  يا مباحثي شامل پولدار شدن و Network Marketing سیستمهای هرمی و ..

9)خريد ، فروش و تبليغات از كليه كالاهايي كه منع قانوني دارند.

10)درج هر گونه محصول مربوط به مسايل زناشويي

11)آموزش و ارائه هر نوع روش مقابله با مسدود سازی پایگاه های اطلاع رسانی غیر مجاز (فیلترینگ و فیلتر شکن­ها)

12)هر گونه محتوای سیاسی مخالف موازين اسلامي  و مخالف قوانین کشور جمهوری اسلامی و لینک به سایتهای فیلتر شده و …

شرایط آگهی ها و سایر محتوای مربوط به کاربران

1)کلیه عکس­های ارسال شده به گالری می­بایست مرتبط با مفاد آگهی و مطابق با اصول شرعی و قانونی بوده و در غیر اینصورت مدیریت سایت تبلیغاتی شهر تهران مجاز به حذف آنان خواهد بود .

2) از قراردادن مطالب غیر مرتبط با موضوع خدمات ارائه شده در سایت تبلیغاتی شهر تهران ، جدا خودداری نمایید.

3)از درج هر گونه محتوای سیاسی مخالف موازين اسلامي و مخالف قوانین کشور جمهوری اسلامی و لینک به سایتهای فیلتر شده و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین ثبت موارد غیر اخلاقی که ناقض قوانین جاری مملکتی است خودداری نمایید.

4)از درج تصاویر تكراري و عكس‌های متعلق به آگهي ديگران خودداري نمائيد.

5)از درج عكس شخصي افراد و يا تصاویر غير مرتبط با آگهي جدا خودداري نمائيد.

6) درج شماره حساب و یا درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی خلاف مقررات خدمات اینترنتی سایت تبلیغاتی شهر تهران است.

7)آگهي دهنده در مقابل آگهي خود مسئول و متعهد مي­باشد و انتشار هر گونه آگهي كه موجب خسارت معنـوي و يا مـادي براي شخص يا اشخاصي گردد ، پيگرد قانوني آن مستقيما متوجه سفارش دهنده آگهي خواهد بود .

8)ثبت آگهي در سایت تبلیغاتی شهر تهران به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات و يا هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سایت تبلیغاتی شهر تهران نخواهد بود.

9)استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

 

شرایط تخلف :

1) در صورتي که هریک از اعضای سایت تبلیغاتی شهر تهران به هر علتي عملي خارج از مقررات و ضوابط سايت انجام دهند، مدیران سایت تبلیغاتی شهر تهران مي توانند با دادن اخطار و يا بدون اخطار عضويت وی را به حالت تعليق در آورده و يا آنرا ابطال نمايند.

2) مدیران سایت تبلیغاتی شهر تهران مجاز خواهند بود پس از دریافت هرگونه گزارشی حاکی از نادرستی مطالب آگهی­ها، عکس­های ضمیمه، آدرس­های مجهول و غیره نسبت به حذف آگهی و نام کاربری آگهی دهنده اقدام نمایند و هیچگونه مسئولیتی از این بابت نخواهند داشت.

3) در صورت هر گونه ادعا عليه ساير کاربران سایت، موضوع را شخصا و بصورت مستقل و از طريق مراجع قضايي پيگيري نموده و حق ادعا و اقامه دعوي عليه سايت، مديران و کارکنان سایت به منظور جبران خسارات ناشی از کاربران دیگر، از اعضا و کاربران سایت تبلیغاتی شهر تهران سلب شده است.

4) قوانين و مقررات حاکم بر اختلافات احتمالي بين کاربران و سایت، سيستم قضايي و قوانين حاکم در جمهوري اسلامي ايران است.

 

توجه داشته باشيد که سایت تبلیغاتی شهر تهران یک بستر مجازی برای عرضه و تقاضاي کالاها و خدمات است. و این سایت خود اقدام به مبادله کالا نمي­نمايد. خدمات اینترنتی سایت تبلیغاتی شهر تهران تنها به اعضای خود اجازه مي‌دهد تا کالاها و خدمات قانوني خود را در هر زمان، از هر مکان، به روش­ها و قيمت­هاي مختلف تبلیغ نمایند.

 

   سایر شرایط:

1) کانال رسمي جهت ارتباط با سایت تبلیغاتی شهر تهران ، نشانی پست الکترونيکي مندرج در صفحه­ی سایت است و شرکت نيز مکاتبات خود را به نشانی ايميل شما که در هنگام ثبت نام اعلام نموده ايد، ارسال خواهد کرد.

2) شکايات و پيشنهادات شما در خصوص خدمات سايت تبلیغاتی شهر تهران و نحوه ارائه خدمات مذکور مي­بايستي به بخش مشاوره و پشتیبانی ارسال گردد. ما ارائه هرگونه پيشنهاد و انتقاد از طرف کاربران را ارج نهاده و آن را هديه اي براي تکميل و بهبود ارائه خدمات خود مي دانيم.